Teslimat, İade ve Değişim Koşulları

İADE & DEĞİŞİM & TESLİM

Teslim

Siparişinizi verdikten ve ödeme miktarının tamamını aldıktan sonra size e-posta ya  da mesaj yoluyla siparişinizin ön onayını  göndereceğiz.

Türkiye dahilindeki siparişler için hizmet alınacak kargo gönderim firması, kullanıcının gönderim bölgesine göre değişkendir.

Siparişinizi gönderdiğimizde kargo takip numaranızı içeren bir e-posta ya da mesaj iletiyor olacağız.

Özel tasarım olmayan yurt içi siparişlerde, kargonuz 3-6 iş günü içerisinde teslim edilir.

Miracle Accessory, uluslararası kargolarda oluşabilecek her türlü gümrük vergileri, işlem harçları veya diğer her türlü ücretlendirmeleri de kapsayan bedellerden sorumlu değildir. Bu meblağların ödenmesi, teslimatın hangi ülkeye yapıldığına bağlı olarak siparişinizin ulaştığı gümrükten serbest kalması için gerekli olacaktır. Bu, ödeme ekranında gösterilen fiyata hiçbir verginin ve gümrük harcının dahil olmadığı anlamına gelir. Bu ücretler doğrudan lokal gümrükler tarafından belirlendiği için kargonuzun oluşturacağı Vergi ya da Gümrük Harçlarının tam miktarını size bildirebilmemiz mümkün olmayacaktır.

İade ve Değişim

Miracle Accessory ürünleri, el yapımı olması,genellikle kişiye özel tasarım ve kullanım amacı sebebiyle iade edilemez. Ürünün, yalnızca ayıplı ürün olması durumunda ise aynı ürünün yenisi ile ürün değişikliği yapılır. Ürünün ayıplı olduğu, ürünün teslim edilmesinden itibaren 24 saat içerisinde Miracle Accessory  tarafına bildirilmelidir. Aksi durumda, alıcının ürünün ayıplı olması sebebiyle değişim hakkını yitirmiş olur. Değişim yapılacak yeni ürünün hazırlanıp kargolanma süresi 10-15 iş günüdür.Ürünün değişikliğinin yapılamayacağı durumlarda (malzeme stok durumu,ürünün artık üretilmemesi vb.) Miracle Accessory tek taraflı olarak siparişi iptal etme hakkını saklı tutar.Ardından 5 iş günü içerisinde tüketiciye ürün ücretini iade eder.

Alıcının istekleri ve/veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan yani kişiye özel tasarım el yapımı ürünler,mallar için iade ve değişim hakkı kesinlikle söz konusu değildir.

Ürünlerinizi bize geri göndermeden önce  müşteri iletişim hattımıza bilgilendirme yapmanız gerekmektedir ve sonrasında değişim talimatlarını içeren bir e-posta ya da mesaj alacaksınız. İşlem süresinin uzamasına neden olmamak adına tarafımıza Miracle Accessory adına ürün iadesi gerçekleştirmeyiniz.

Ayıplı ürün olmaması durumunda ücretsiz iade servisi sunmamaktayız. Değişim için geri gönderilen ürünlerin kargolama ücretleri tüketiciye aittir.

Miracle Accessory çevrimiçi mağazasından sipariş edilen ürünler kişiye özel tasarım olmamak koşulu ve sezon içersindeki yoğunluğumuz baz alınarak yapım süreleri göz önüne alınarak değiştirilebilir.

Miracle Accessory, Türkiye dışına gönderilen siparişlerde gümrük vergileri ve diğer vergilerin geri ödemesini yapamamaktadır, yerel vergi bürolarınızla doğrudan iletişim kurarak bu ücretleri geri alabilirsiniz.

Değişim işlemi düzenlemek için lütfen ya  e-posta adresimizden veya 0532 592 2386  numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Cumhuriyet Mahallesi Aşiyan Sokak No 2S

Büyükçekmece İstanbul